Teenused

Pesu pesemine

Keemilises Puhastuses kasutatakse Itaalia firma Renzacci professionaalseid masinaid. Samuti on kõik pesu- ja puhastusvahendid professionaalsed. Meie pesumasinad saavad hakkama iga materjaliga, pesevad asju säästvalt ja korralikult. Erinevad temperatuurirežiimid ja pesuprogrammid võimaldavad valida just Teie pesule sobivad tingimused. Meie seadmed tagavad tulemuse kõrge kvaliteedi. Pesu saab tagasi oma esialgse välimuse. Puhtus säilib kaua.

Kõrgtehnoloogiline keemiline puhastus

Keemiline Puhastus kasutab ainult tuntud tootjate eesrindlikke seadmeid., mis võimaldab teostada igast materjalist esemete keemilist puhastust, sh ka õrnad kangad. Just riiete keemiline puhastas värskendab ning puhastab kiiresti ja efektiivselt. Me kasutame kvaliteetseid vahendeid ja innovaatilist tehnoloogiat. Masinpesuks on meil  spetsiaalne pesu- ja hooldusvahendite kompleks, mis taastab materjali struktuuri ja ei lase riietel pesus  kokku tõmmata.

TRIIKIMISTEENUS

Keemilises Puhastuses on ka triikimisteenus. Kasutame moodsaid seadmeid, mis kindlustavad esemete säästliku auruga triikimise. Triikimisteenust saab eraldi tellida. Spetsialist valib just teie asjadele sobiva triikimisviisi: aurutamine mannekeenil, käsitsi triikimine või trumlis.
See teenus on hinnatud inimeste seas, kes tahavad, et nende õhtukleidid, ametirõivad või pulmarõivad oleksid ideaalselt sirged.
Triikraua võimsus võimaldab triikida riideid neid puutumata.

Vaipade puhastamine

Keemiline Puhastus peseb ja puhastab vaipu, kasutades ainulaadseid kõrgtasemelisi seadmeid Eestis. Professionaalset puhastust tehakse spetsiaalse masinaga ja just Teie vaibale sobiva pesuvahendiga. Puhastatakse mitte ainult pealispinda vaid sügavuti, mida ise on kodus võimatu teha. Puhastuse käigus eemaldatakse vaibalt tolm, mustus, plekid ja halb lõhn.
Pärast puhastust näeb vaip välja nagu uus.

Nahkesemete ja karusnaha puhastus

Nahkesemed püsivad kaua ideaalses seisukorras, kui neid regulaarselt hooldada. Seda on vaja teha iga hooaja järel.
Karusnahk kaotab aja jooksul oma esialgse väljanägemise, eriti sel juhul, kui eseme eest ei hoolitseta. Ehtne nahk on üks nõudlikumaid materjale, mis vajab eriti oskuslikku puhastamist. Nahkesemeid ei tohi pesta ei masinaga ega käsitsi. Vesi uhub ära rasvakihi, millega on nahk töödeldud ning asemele tekib veekiht. Selle tagajärjel ese deformeerub ja muutub kandmiskõlbmatuks. Kodus ei tohi ise ka plekke eemaldada. Ebaprofessionaalselt eemaldades tungivad plekid veel sügavamale naha sisse, kahjustades materjali struktuuri.
Keemiline Puhastus valib just Teie nahkesemele sobiva puhastusviisi.

Kvaliteet

Oma klientide pesu peseme Koplis asuvas tsehhis. Samas kohas teostame ka keemilist puhastust.

Riideid ja asju puhastame keemiliselt samuti Viru keskuses, Peetri Selveris, Magitrali keskuses ja Tulika 9/11 asuvates vastuvõtupunktides.

Meie vastuvõtupunktid asuvad erinevates Tallinna linnaosades.
Oma töös kasutame moodsaid masinaid ja seadmeid, mis vastavad keskkonnaohutuse nõuetele.